Jaką książkę kupić pod choinkę?

Święta to wyjątkowy czas. Spędzamy go z bliskimi, wspólnie biesiadujemy, ubieramy razem choinkę, a na koniec obdarowujemy się prezentami. Do grudnia jeszcze kilka miesięcy, ale mimo to warto wcześniej zastanowić się nad tym, jakie prezenty na święta 2022 podarujemy naszym bliskim. Książka pt. “Świąteczny dyżur” Adama Kaya każdego wprawi w idealny świąteczny nastrój!

Komu najlepiej podarować “Świąteczny dyżur” Adama Kaya?

“Świąteczny dyżur’ to dziennik młodego lekarza, któremu przydarzyło się pracować w okresie świąt. Prawie co roku. Na oddziale ginekologicznym. Adam Kay o wszystkich wydarzeniach opowiada anegdotycznie, z dużym dystansem. Jego książki świetnie sprawdzą się jako prezenty na święta 2022 dla naszych bliskich znanych z dobrego poczucia humoru. Dla tych, którzy wiecznie narzekają na swoją pracę także będzie to wartościowy prezent- pomogą im uzmysłowić, że w gruncie rzeczy ich praca nie należy do najgorszych.

Czy książki to dobre prezenty pod choinkę?

Tak, tak, tak! Oczywiście, jeżeli mamy pewność, że nasi bliscy lubią (i umieją) czytać. Książka to najlepszy świąteczny prezent, ponieważ:

  • Tak wiele książek zostało napisanych, że z pewnością wybierzemy coś dla każdego
  • Można się nimi dzielić!
  • Nie mają kalorii 
  • Można do nich wracać, tyle razy ile tylko się chce
  • Wyglądają na półce lepiej niż szklane ozdoby!

Książki to najlepszy przyjaciel człowieka. Mogą nas zabrać w najdalsze podróże, nauczyć nowych rzeczy, a nawet poprawić humor w zły dzień. Jeśli dokładnie nie znamy upodobań bliskich, warto zorientować się wcześniej jaki rodzaj książek lubią najbardziej. Wtedy będziemy mieć pewność, że naszym prezentem sprawimy im radość. Wybierając prezenty na święta 2022 dla najmłodszych członków naszej rodziny, warto pomyśleć nad zakupem dobrej lektury dostosowanej do wieku i umiejętności czytania dziecka. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór książek przeznaczonych dla maluchów, często są one podzielone na kategorie wiekowe, a więc nie powinniśmy mieć dużego problemu z wybraniem odpowiedniego produktu.