Kto jest Twoim skrzydłowym?

Myślisz, że Michael Jordan rzuciłby tyle punktów gdyby nie był chroniony przez swoich skrzydłowych?


A jak sytuacja w sztafecie biegaczy, kajakarzy - czy zawsze wszyscy mają dobry dzień i mogą dać 120%? 


Słynne amerykańskie “i got your back” albo polskie “ten to ma plecy” - oczywiście polskie kojarzy się z czymś innym, ale od dzisiaj niech Ci się kojarzy z tym, co zaraz opiszę. 


Czy życie wygląda tak, że wstajesz i do położenia się spać reprezentujesz 120% swojego potencjału? No wiadomo, że nie. Dlatego konkretne pytanie w rodzicielstwie brzmi - kto jest Twoim skrzydłowym w trudnych chwilach?


Czy Twój partner wspiera, pozwala na chwile słabości, zmienia, kiedy Ty nie masz już siły kontynuować rodzicielskiej sztafety? 


Czy po końcu waszych dziennych zawodów dajecie sobie feedback, doceniacie, wzmacniacie, aby jutro być lepszą wersją siebie?


Czy też odwrotnie - za każde potknięcie, chwile słabości dostajesz bana lub nawet nie możesz się do nich przyznać? A na koniec dnia w atmosferze nienawiści wypominacie sobie, co kto źle zrobił i jakim okropnym jest rodzicem?


Przejaskrawiam, wiem, ale obserwując ludzi dookoła, jedynie o jakieś 10%.Bądź dobrym chrześcijaninem. Jeśli ten wpis coś w Tobie poruszył, do czegoś zainspirował, a może nawet coś wprowadziłeś w życie, polub go, skomentuj, może nawet, kto wie, udostępnij? Będzie to dla mnie zacna przyjemność i kierunkowskaz, Co Ci się podoba, a co nie, aby tworzyć więcej dobrych treści na bloga.

Udostępnij Post

Zostaw komentarz

Ostatnie Posty

Zespół minimalnej ingerencji

Zespół minimalnej ingerencji

Dodaj recenzję
Zachęcam Cię, abyś dawał coraz więcej przestrzeni swoim dzieciom.
Czytaj dalej
Chciałbym, aby mój syn był...

Chciałbym, aby mój syn był…

Dodaj recenzję
Mam wiele marzeń związanych z tym, jakim człowiekiem ma być mój syn.
Czytaj dalej
Niestety, bycie rodzicem to zawód

Niestety, bycie rodzicem to zawód

Dodaj recenzję

2 minuty czytani...

Czytaj dalej

Tagi

Kategorie

Znajdziesz mnie na:

 

fb     instagram