Joker dla dzieciaków - will see


Nie wiem, jak wyjdzie. Wiem, że będę obserwował.


Wiem też, że te rzeczy poznałem na ostatnim szkoleniu Misja Tata. Zapisałem, zaplanowałem i realizuję - więc tak, rozwijaj się.


  • Joker - dam moim chłopakom Jokera. Będą go mogli użyć raz w miesiącu, aby nie iść do przedszkola. Wtedy mogą robić te rzeczy, na które mają limity - grać, oglądać bajki, spać. Jeden z uczestników, który jest 30-letnim tatą, powiedział, że on to pamięta z dzieciństwa i była to petarda.
  • Słoiki - najlepszy moment jest teraz, więc nie zwlekam i otwieram dzieciom 3 słoiki: Oszczędzanie, Przyjemności, Charytatywność


Od ponad 2 lat odkładamy miesięcznie po 1000 zł na ich konto oszczędnościowe, ale tego nie wiedzą. Mają już swoją gotówkę, czas nauczyć ich ją rozdzielać. Czas ich nauczyć, że wszystko kosztuje i nie bierze się z nieba. Kacper ma 6 z kawałkiem, a Nikodem 3 z kawałkiem.


No to działam. Piona Zaangażowany TATO!Bądź dobrym chrześcijaninem. Jeśli ten wpis coś w Tobie poruszył, do czegoś zainspirował, a może nawet coś wprowadziłeś w życie, polub go, skomentuj, może nawet, kto wie, udostępnij? Będzie to dla mnie zacna przyjemność i kierunkowskaz, Co Ci się podoba, a co nie, aby tworzyć więcej dobrych treści na bloga.

Udostępnij Post

Zostaw komentarz

Ostatnie Posty

Zespół minimalnej ingerencji

Zespół minimalnej ingerencji

Dodaj recenzję
Zachęcam Cię, abyś dawał coraz więcej przestrzeni swoim dzieciom.
Czytaj dalej
Chciałbym, aby mój syn był...

Chciałbym, aby mój syn był…

Dodaj recenzję
Mam wiele marzeń związanych z tym, jakim człowiekiem ma być mój syn.
Czytaj dalej
Niestety, bycie rodzicem to zawód

Niestety, bycie rodzicem to zawód

Dodaj recenzję

2 minuty czytani...

Czytaj dalej

Tagi

Kategorie

Znajdziesz mnie na:

 

fb     instagram